سرزمین های ناشناخته

آدمی به کجاها که باید سفر کند مثل پرنده مهاجر با دنیایی از عسل

مراکز خرید

در نخجوان ۳ مرکز خرید بزرگ بیشتر وجود ندارد و اصلیترین این مراکز خرید "مرکز خرید جهان"میباشد.

در مراکز خرید انواع کتها و بارانیهای چرم اصل و پوتینهای چرم اصل با قیمتهایی ارزانتر از ایران و انواع رنگ موها...شامپوها...کرمها و لوازم آرایش روسی و انواع دمپایی های زیبای روسی ...وتیشرت  و کیف و کفش های ترکیه ای بسیار زیبا میتونید بخرید و دامنهای مشکی مجلسی....همچنین انواع دمپایی های روفرشی بسیار زیبا روسی وانواع اسباب بازیها و لباس های بچه.

در نخجوان انواع خوراکیهای خوشمزه...شامل:کالباس های حیوانات مختلف....انواع شکلات های خوشمزه کیلویی...انواع شیرینی و کره های سانی ترکیه ای و فلفل های سبز بلند ترکیه ای و مواد شوینده ترکیه ای موجود میباشد.

حتی من کره های ترکیه ای سانی رو خریدم با خودم اوردم ایران ...چون این کره ها سفت هستند و اب نمیشن....خود فروشنده ها هم این کره ها رو بیرون از یخچال نگهداری میکنند.ولی این کره ها به خوشمزگی کره های ایرانی خودمون مثل اطلس طلایی و مهگل و...نیستند.

راستی بگم از گوجه فرنگی هاشو ن و فلفل سبزای بلند که حرف نداره اگه رفتید حتما این دو به علاوه نان ترکی(چورک) آنها که در هر سوپر مارکتی هستش... این ۳ تا به علاوه شکلات های بسیار خوشمزه کیلویی  در سوپر مارکت ها رو حتما امتحان کنید.

 

 

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم بهمن ۱۳۸۹ساعت 13:27  توسط عسل  |